sportul 2011 câștigătoarea locului 3 la Kids Cup

  • home
  • /
  • sportul 2011 câștigătoarea locului 3 la Kids Cup
post image

sportul 2011 câștigătoarea locului 3 la Kids Cup

08.07.2019

Turneul Straseni cup

La Turneul de la Nessebar :1 grupa s-au clasat pe locul 9 din 12

golurile marcate:
Daniel Miron 6, Curmei Teodor 4, Hadjioglo Maxim 3, Sturza David 3, Hadjioglo Denis 0, Maxim Petrov (portar)

Grupa 2 locul 7 din 12
Tanasiev Dragos 3 goluri, Pinzaru Vlad 3, Ababii Daniel 2, Tudor 1, Miron Cristian 1, Maxim Petrov(portar)


Straseni cup: 
au participat 
PETROV MAXIM
HDJIOGLO MAXIM
HADJIOGLO DENIS
MIRON CRISTIAN
MIRON DANIEL
CURMEI TEODOR
STURZA DAVID
TUCAN DENIS

1)Sportul -Zarea 3-1 marcatori :Sturza David,Hdjioglo Maxim,Curmei Teodor
2) Sportul-Zimbru 1:2 marcator Curmei Teodor
3)Sportul-Buiucani 1:1 Marcator Tucan Denis

Semifinala:
Sportul -Dacia 1:2 marcator Miron Daniel

Meci pentru locul 3:
Sportul -Atletic Straseni 2-0 Hadjioglo Maxim 2 goluri

Semifinala:
Sportul-Dacia 1:2 

locul 3 Sportul :Atletic 2:0

 

...

post image

Sportul 2011 câștigătoarea locului ...

Sportul 2011 câștigătoarea locului 2 la turneul Autumnum Cup Sheriff ...

post image

FC SPORTUL face selecții la copii d...

Pentru mai multa informatie apelati: Telefon: +37376715428 sau +37368...

post image

Meciuri amicale internaționale cu n...

Selecționata de juniori U-15 a Moldovei dispută pe 1 și 3 octombrie două meciuri...

best moment

best moment
best moment
best moment
best moment
best moment
best moment

Clasamente

NR. CLUB M V E I P GV
3 BUIUCANI-DACIA 15 12 1 2 37 64-13
5 ZIMBRU 15 9 2 4 29 32-14
2 SHERIFF 15 14 1 0 43 65-1
6 CSF VOLUNTARII 15 8 2 5 25 27-24
12 CS PETROCUB 15 3 4 8 13 20-34
4 ȘSSF BĂLȚI 15 10 1 4 31 39-19
13 CSF SPARTA 15 3 1 11 10 14-48
15 FC SPORTUL 15 2 0 13 6 12-77
8 SFÎNTUL-GHEORGHE-VORAN 15 6 3 6 21 25-31
9 LIRPS 15 6 3 6 21 55-30
11 MILSAMI-ȘS ORHEI 15 5 3 7 18 26-35
10 REAL SUCCES 15 6 1 8 19 23-24
7 CSC Dinamo 15 7 2 6 23 30-18
1 AF RADU REBEJA-LIMPS 15 14 1 0 43 109-4
14 CS GETICA 15 2 1 12 7 8-65
16 ATLETICO BĂLȚI 15 0 0 15 0 4-107
NR. CLUB M V E I P GV
2 Zimbru 15 12 1 2 37 52-5
7 BUIUCANI-DACIA 15 9 2 4 29 36-7
3 SHERIFF 15 11 3 1 36 51-4
16 CS GETICA 15 0 2 13 2 4-69
15 LIRPS 15 1 3 11 6 5-43
9 CSF VOLUNTARII 15 5 4 6 19 10-28
13 SFÎNTUL-GHEORGHE-VORAN 15 2 3 10 9 7-35
8 CSF SPARTA 15 6 1 8 19 17-18
14 CS PETROCUB 15 2 1 12 7 7-46
11 FC SPORTUL 15 4 2 9 14 10-33
12 MILSAMI-ȘS ORHEI 15 3 2 10 11 15-56
6 REAL SUCCES 15 10 0 5 30 37-15
10 CSC DINAMO 15 5 2 8 17 14-26
1 AF RADU REBEJA-LIMPS 15 13 1 1 40 80-3
4 ATLETICO BĂLȚI 15 11 2 2 35 37-12
5 ȘSSF BĂLȚI 15 9 3 3 30 27-13